Twój koszyk: 0 szt.  o wartości: 0,00 zł
Informacje o produkcie
Bagażnik na hak EuroClassic G6 LED 3 rowery,13p 929
Cena katalogowa: 2.876,39 zł
Cena produktu: 2.821,94 zł
Cena promocyjna: 2.699,00 zł
Oszczędzasz: 177,39 zł
Zamawiana ilość:  
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis
Linki
Recenzje
Nowy uchwyt do przewozu rowerów na haku holowniczym samochodu.
Thule EuroClassic G6 jest flagowym uchwytem firmy Thule, następcą znanego i cenionego uchwytu serii G5. Uchwyt Thule G6 929 3(4-opcja). Pasuje do większości haków i rowerów. W uchwycie poprawiona została jego ładowność do 25kg na sztukę ale nie więcej niż 60kg.
W uchwycie zamontowane są nowe lampy LED co idealnie komponuje się z nowymi autami. Dźwignia odpowiedzialna za uchylanie uchwytu jest podobna do tej z uchwytów serii G2-obsługiwana stopą. Każdy rower jest trzymany regulowanym i sztywnym ramieniem oraz paskami(koła). Masa 19,5kg.


  
 

Rozsuwany, mocny i ekskluzywny.

Właściwości:

 • Doskonałe oświetlenie diodowe oraz ponadczasowe wzornictwo nadają temu uchwytowi wyjątkowy charakter i znakomitą widoczność.
 • Do produkcji tego wysokiej klasy uchwytu stosuje się aluminium i inne lekkie materiały o wysokiej wytrzymałości.
 • Zamknięcie obsługiwane jedną ręką wymaga użycia niewielkiej siły, zapewniając mimo to najwyższy poziom stabilności i bezpieczeństwa, a jego montaż na haku holowniczym zajmuje kilka sekund.
 • Przemyślane, nowatorskie i wytrzymałe pasy z zapinkami zapewniają najwygodniejsze i najbezpieczniejsze mocowanie kół.
 • Bagażnik można odchylić tak, aby uzyskać pełny dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów. Ten wygodny mechanizm obsługiwany jest stopą, umożliwiając podtrzymywanie odchylanych rowerów obiema rękami.
 • Maksymalna masa pojedynczego roweru może wynosić 25 kg, można zatem przewozić rowery elektryczne.
 • Wyposażony w wyjątkowe, łatwo odłączane uchwyty ramy ułatwiające i przyspieszające ładowanie i mocowanie rowerów. Gumowa powłoka zabezpiecza powierzchnię ramy roweru.
 • Ładowność uchwytu można zwiększyć o jeden rower, dodając do niego adapter Thule Bike Adapter 928-1.
 • Zamki zabezpieczające bagażnik na haku oraz rowery w bagażniku zamykane jednym kluczem i kompatybilne z systemem Thule One Key System.
 • Szerokie szyny na koła, umieszczone w większej odległości od siebie, umożliwiają przewożenie solidnie zbudowanych rowerów o dużym rozstawie osi.
 • Składany dla ułatwienia przechowywania, łatwo mieści się w bagażniku auta.
 • Bagażnik wyposażony jest w 13-bolcową wtyczkę do zasilania pełnego kompletu świateł.
 • Nie dźwigaj rowerów. Wprowadź je na bagażnik po rampie Thule EuroPower 9151.
Sprawdź jakie gniazdo przyłączeniowe posiada Twój samochód. Uchwyt jest wyposażony we wtyczkę 13 bolcową. Jeżeli Twój samochód posiada gniazdo 7 bolcowe dobierz odpowiednią przejściówkę umożliwiającą podłączenie tablicy z uchwytu.
Przejściówki dostępne są poniżej w produktach powiązanych.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Data dodania produktu: 11 marzec 2013.
Poprzednia strona Produkt 17 z 17
w kategorii Do montażu na haku
 
Pozostałe produkty z kategorii Do montażu na haku
 
Uchwyt Rowerowy Thule EuroPower
Uchwyt Rowerowy Thule EuroPower 1.678,65 zł
 Nowatorski bagażnik rowerowy montowany na haku bez konieczności regulacji !  Zaprojektowany  specjalnie do cięższych rowerów lub rowerów elektrycznych. Odchylany - ułatwia dostęp do bagażnika bez zdejmowania ... 
 
Uchwyt Rowerowy Thule BoltOn
Uchwyt Rowerowy Thule BoltOn 519,22 zł
 Odchylany, niezwykle łatwy w demontażu bagażnik rowerowy do stałych haków holowniczych.   - Mocowany do samochodu przy użyciu istniejących śrub i nakrętek - łatwy demontaż z zainstalowanego na samochodzie łącznika - ... 
 
Uchwyt Rowerowy Thule HangOn
Uchwyt Rowerowy Thule HangOn 529,30 zł
Wygodny, łatwo odchylany bagażnik rowerowy z certyfikatem ISO montowany na haku holowniczym.   - Solidne mocowanie z certyfikatem ISO nie wymagające wstępnej regulacji  - Wygodna funkcja odchylania ułatwia dostęp do bagażnika ... 
 
Uchwyt Rowerowy Thule EuroWay, 2 rowery
Uchwyt Rowerowy Thule EuroWay, 2 rowery 1.230,00 zł
THULE 921 EuroWay G2 to nowy uchwyt do przewozu rowerów na haku holowniczym. THULE 921 jest przeznaczony do przewozu 2 rowerów. Maksymalne obciążenie wynosi 40kg. Łatwa możliwość opuszczania uchwytu aby ułatwić dostęp do bagażnika ... 
 
Uchwyt Rowerowy Thule EuroWay, 3 rowery
Uchwyt Rowerowy Thule EuroWay, 3 rowery 1.532,46 zł
THULE 923 EuroWay G2 to nowy uchwyt do przewozu rowerów na haku holowniczym. THULE 923 jest przeznaczony do przewozu 3 rowerów. Maksymalne obciążenie wynosi 60kg. Łatwa możliwość opuszczania uchwytu aby ułatwić dostęp do bagażnika ...